Yasal beyan

Site ve site içeriği hakkında yasal beyan 

1.İçerik hakkında

Sitenin içerdiği bilgilerin doğru, güncel olmasına dikkat ediyoruz. Ancak verilen bilgiler hakkında sorumluluk kabul etmiyoruz.

2. Sitemiz başka sitelere bağlayan bağlantılar içermektedir. Sitemizden bağlanacağınız diğer sitelerin içeriğinden ve bağlantılardan hiç bir şekilde sorumlu değiliz. Bu sayfaların içeriğine hiçbir etkimiz yok. Yayımlanan bilgiler üstelik site sahibinin görüşleri değildir.

3. Telif hakları ve sınaî mülkiyet hakları

Site içeriğini oluşturan yazılar, resimler telif haklar ve sınaî mülkiyet haklar tarafından koruma altındadır. Çoğaltılması, değiştirilmesi, sitenin içeriğin tamamı veya parçaların yayınlanması site sahibinin iznine tabidir. Bu sitede bulunan markalar (logolar ve ticari isimler korunan markalardır) site sahibinin veya üçüncü şahısın malıdır ve daha önce yazılı müsaade alınmadan kullanılması, bilgisayardan yüklenmesi, fotokopi yapılması ve dağıtılması yasaktır.

4. Veri korunmasıBu siteye gönderdiğiniz sorularınız gibi özel verileriniz güvenle saklanır veya imha edilir. Bu bilgileri bize göndermekle; gönderdiğiniz anda, verilerinizin bizim bilgisayarda kaydedilmesini ve kullanılmasını Türkiye Cumhuriyeti’ nin verilerin korunması hakkındaki kanunları çerçevesinde kabul ediyorsunuz.

5. Sitemizin kullanılması

Bu siteyi kullanmak ile herhangi bir sözleşme meydana gelmez. Sitenin kullanılması özel sorumluluğunuz altındadır. Sitemiz, site sahibi sitenin içerdiği bağlantılar ile ilgili herhangi bir zarardan mesuliyet kabul etmez. Bu zararlar bilgisayar virüsleri veya bağlantılarla bağlanacağınız sitelerden edineceğiniz yanlış bilgilerden kaynaklanabilir.

Adil Kimya
Reşatbey mah. 62005 sokak 19/a
Tel: (322) 458 34 80
Seyhan-Adana
Türkiye

Hukuk işlerimiz:

av. Yasemin Özgiray

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.